У Греції будівлю парламенту закидали фарбою

Інцидент стався за кілька днів до виборів в Європарламент — У Греції будівлю парламенту закидали фарбою
Інцидент стався за кілька днів до виборів в Європарламент
Такі напади відбуваються в Афінах досить часто, хоча рідко нападники обирають за мету будівлю парламенту, — поліція Об этом сообщает cnews.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Греції 21 травня в центрі Афін невідомі закидали червоною фарбою будівлю парламенту. Про це повідомляє агентство Reuters.


Зазначається, що будівля парламенту охороняється найбільше.


«Зловмисники кидали фарбу всього кілька хвилин, а потім розбіглися по довколишніх вулицях. На фасаді парламенту залишилося кілька червоних плям», — повідомляє поліція.


Також, за словами місцевих правоохоронців, правопорушники використали дві димові шашки.


Інцидент стався за кілька днів до виборів в Європарламент. Такі напади відбуваються в Афінах досить часто, хоча рідко нападники обирають за мету будівлю парламенту.


Раніше повідомляло, що в столиці Греції Афінах невідомі закидали пакетами з фарбою і димовими шашками резиденцію посла США в Греції Джеффрі Пайетта. В інциденті брали участь близько десяти осіб. Група людей під’їхала до резиденції, закидали пакетами і шашками, а потім зникла з місця події. Співробітникам поліції, які знаходилися недалеко від резиденції посла, вдалося затримати вісім осіб.


Крім того, 2 березня під консульством Російської Федерації у столиці Греції Афінах прогримів вибух. Невідомі на мотоциклі під’їхали до консульства і кинули вибуховий пристрій. В результаті вибуху ніхто не постраждав.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/u-greciji-budivlyu-parlamentu-zakidali-farboyu-595514.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя