Син волинського бійця потребує операції: просять допомоги (ФОТО)


Дворічному синові учасника АТО з Шацька Сергія Богути – Юрчику – потрібні кошти на операцію. Про це просять учасники громадської організації «Ветерани АТО Шацького району», – пише Район.Шацьк. Об этом сообщает magistrate.in.ua со ссылкой на СМИ.

Лікарі виявили у хлопчика кісту елементів сім’яного канатика зліва та призначили операцію на 22 травня. Ускладнюється ситуація ще й станом Юрчика: хлопчик народився раніше терміну, його життя лікарі тричі рятували у реанімації після народження. Також малюк має дуже сильну алергію на різноманітні лікарські препарати, тож йому їх дуже важко підібрати. Окрім того, протягом двох років батьки возять Юрчика на обстеження кожних два місяці.

Зараз батько хлопчика Сергій Богута перебивається тимчасовими заробітками. До того чоловік більше чотирьох років воював у зоні АТО контрактником. Але після народження сина змушений був покинути службу, бо дружині була потрібна допомога у догляді за хворобливим сином.

Деякі кошти для побратима вдалося зібрати учасникам АТО Шацького району, проте їх може не вистачити для операції, адже конкретної суми вартості оперативного втручання вінницькі лікарі (саме в цьому обласному центрі лікують Юрчика) не називають. Бійці АТО просять усіх небайдужих допомогти одужати маленькому сину їхнього побратима.

Усі охочі допомогти хлопчику коштами на лікування можуть переказати їх за такими реквізитами:

5168 7573 4097 5707 – Богута Юлія (мама Юрчика).


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/син-волинського-бійця-потребує-опера/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя